Witamy na stronach producenta, importera oraz dystrybutora zabawek.

3toysm jest wieloletnim polskim producentem i importerem zabawek dla dzieci. Nasza firma działa na rynku od roku 2009 i cały czas rozszerza swoją działalność, dbając jednocześnie o wysoką jakość zabawek i ich bezpieczeństwo. Produkujemy drewniane tablice magnetyczne dla dzieci w różnych rozmiarach, typach i kolorach. W naszej ofercie znajdują się tablice wiszące, stojące, obrotowe, każda tablica zawiera bogate wyposażenie, rolki papieru, liczydła i inne. Każdy znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Produkujemy także zestawy ogrodowe, teatrzyki i inne. Wszystkie nasze zabawki są najwyższej jakości oraz posiadają certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment, każdego roku wprowadzamy nowości do naszej oferty.
3toysm w swoim portfolio posiada również produkcję szerokiej gamy produktów dla gastronomii: potykacze, standy reklamowe itp. Ten segment również cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów.
Jesteśmy także dystrybutorem wielu artykułów z segmentu zabawek ogrodowych oraz całorocznych.
W naszej ofercie dotyczącej importu znajdują się m.in. następujące produkty: różnorodne piaskownice z przykrywkami lub bez, zjeżdżalnie, zestawy ogrodowe, domki, huśtawki oraz wiele innych.
Nasze produkty trafiają na polski rynek, jak również do wielu krajów w Europie i na świecie, w tym między innymi do Niemiec, Litwy, Estonii, Czech, Słowacji, Bułgarii, Rumuni, Belgii , Francji, Hiszpanii, Wielka Brytania itd….

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY